نسل دوم چراغ های راهنمایی و رانندگی هوشمند تکسا در میدان امام حسین شهرستان کاشان با موفقیت نصب شد.

چراغ-راهنمایی-و-رانندگی-تکسا

چراغ-راهنمایی-و-رانندگی-تکسا

 

 به گزارش مرکز ارتباطات وامور بین الملل شهرداری کاشان محمد مسعود چایچی با بیان اینکه نصب چراغ جدید راهنمایی رانندگی و اجرای سیستم هوشمند سازی در میدان امام حسین(ع) صورت گرفته است، اظهار کرد: ایده و طرح اولیه این چراغ ها و پایه چراغ های جدید توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک با مطالعه مدل های مشابه خارجی به تیمی از جوانان خلاق و مبتکر کاشانی در یکی از شرکت های دانش بنیان و دانشگاهی سپرده شد.

وی تصریح کرد: چراغ های هوشمند میدان امام حسین(ع) دارای 3 مدل چراغ هستند که شامل چراغ های اصلی ،چراغ پایه کوتاه عابر وچراغ پایه کوتاه داخل میدان می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان با بیان اینکه اجرای پایه چراغ های جدید FANTASTIC  در میدان امام حسین(ع) و همچنین اجرای سیستم هوشمند سازی KAST با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال صورت گرفته است، گفت: هدف از اجرای این هوشمندسازی، کاهش بار ترافیکی و هماهنگی بین چهار راه ها و تقاطع های هوشمند است که در نتیجه موجب کاهش زمان توقف پشت چراغ قرمز می شود.

چایچی افزود: در ادامه این پروژه در 6 تقاطع هسته مرکزی نیز نصب این چراغ های جدید و همچنین اجرای هوشمند سازی انجام خواهد شد.

 

چراغ راهنمایی و رانندگی تکسا

چراغ راهنمایی و رانندگی تکسا

 

وی بااشاره به اینکه این پایه چراغ های راهنمایی و رانندگی بسیار شکیل و زیبا است و به عنوان یکی از المان های شهری در حوزه حمل و نقل و ترافیک بسیار چشم نواز است، بیان کرد: گروه مهندسی نصب چراغ های هوشمند طی چند ماه تلاش مراحل طراحی، تحلیل و محاسبه و ساخت انجام داده است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان گفت: در اين دستگاه بر اساس پيش بيني از شرایط و حجم ترافيك در طول يك شبانه روز زمان بندي هاي مناسب براي هر مسير از قبل به حافظه دستگاه وارد مي شود.

چایچی افزود: نوع پایه چراغ ها دارای رنگ الکترواستاتیک و مقاوم در مقابل گرما و سرما و نور و منطبق با سیستم کنترل هوشمند و با قابلیت نصب دوربین های کنترل ترافیک است.

چراغ های راهنمایی و رانندگی تکسا

چراغ-راهنمایی-و-رانندگی-تکسا

به گفته وی اجرای پروژه مذکور همزمان با هوشمند سازی تقاطع های هسته مرکزی شهر کاشان انجام می شود که سامانه‌ای بومی با نام  KAST بوده و دارای مزیت های بسیار مهمی نسبت به سامانه مشابه تولید خارجی دارد.

 

 

شرکت مهندسی تکسا، طراح و تولید کننده انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی مدرن و سازه های فلزی

برای مشاهده قیمت و نحوه ی فروش چراغ های راهنمایی و رانندگی تکسا با ما تماس بگیرید.

آخرین نوشته ها

درباره عالیه مدرسیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *