چراغ های راهنمایی و رانندگی تکسا


باگذشت زمان و توسعه شهرها، پایه‌های ترافیکی و چراغ‌های راهنمایی و رانندگی به جزء لاینفک همه شهرها تبدیل‌شده و تعداد قابل‌توجهی از آن‌ها در تمام سطح شهر و خیابان‌ها مشاهده می‌شوند.

افزایش تعداد این پایه‌ها و عدم توجه به‌ظاهر و زیبایی آن‌ها، موجب شده تا در برخی از مناطق و تقاطع‌های شهری، شاهد ناهماهنگی و ناهمخوانی ظاهر تقاطع یا میدان، با ظاهر و بافت شهر باشیم.

شرکت مهندسی تکسا با در نظر گرفتن این موضوع و با شناخت کامل بافت منطقه‌ای و شهری ایران، و همچنین با در نظر گرفتن تأثیر مستقیم این امر در زیباسازی شهرها، طراحی جدید و متفاوتی از پایه‌های چراغ‌های راهنمایی و رانندگی را ارائه کرده است.

 

 

در طراحی این پایه‌های ترافیکی علاوه بر رعایت استانداردهای روز دنیا در زمینه سازه‌های ترافیکی، توجه ویژه‌ای به‌ظاهر سازه و نورپردازی داینامیک آن نیز شده است.

همچنین جانمایی تمام بُرد ها و دوربین‌های سیستم‌های کنترل هوشمند ترافیک نیز در این سازه‌ها، امکان پیاده‌سازی سیستم‌های هوشمند کنترل ترافیک را نیز به‌سادگی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

شرکت مهندسی تکسا با تکیه‌بر دانش فنی و هنری تیم توانمند طراحی خود، توانایی طراحی و ساخت انواع پایه‌های ترافیکی مدرن و هوشمند را مطابق با شرایط اقلیمی و المان‌های شهری هر منطقه داراست.

باشد که با دانش و هنر جوانان این مرز و بوم، بتوانیم گامی بلند در مسیر پیشرفت و زیباسازی هر چه بیشتر کشور عزیزمان ایران برداریم.

جهت اطلاع از قیمت چراغ های راهنمایی و رانندگی تکسا با شماره های شرکت تماس حاصل نمائید.

چراغ های راهنمایی و رانندگی تکسا

 

 


چراغ راهنمایی طرح دماوند

 

پایه‌ی چراغ راهنمایی و رانندگی دماوند، از سری پایه‌های بازودار شرکت تکسا میباشد.

این سازه با ارتفاع 6 متر، طول بازوی 4 متر و همچنین مجهز به  پنل های الکتریکی full color  با ابعاد 96x32 سانتی متر، انتخاب مناسبی جهت کنترل ترافیک تقاطع های شهری است.

همچنین ویژگی­هایی نظیر طراحی مدرن و متفاوت، پنل روشنایی خمیده نصب شده در قسمت گردن، جانمایی برد های روشنایی در قسمت انحنای افقی بالای سازه، قابلیت همگام سازی نورپردازی سازه با رنگ چراغ و .... امکان استفاده از این سازه را بعنوان یک المان فضاسازی جهت زیباسازی شهری را نیز در اختیار شهر ها قرار میدهد.


چراغ راهنمایی طرح دنا

 

پایه‌ی چراغ راهنمایی و رانندگی دنا، از سری پایه‌های ایستاده شرکت تکسا میباشد.

این سازه با ارتفاع 3 متر و همچنین مجهز به  پنل های الکتریکی full color  با ابعاد 96x32 سانتی متر، انتخاب مناسبی جهت کنترل ترافیک مسیر در میادین شهری و همچنین کنترل عبور و مرور عابرین پیاده میباشد.

همچنین ویژگی­هایی نظیر طراحی مدرن و متفاوت، جانمایی برد های روشنایی در قسمت انحنای عمودی بالای سازه، قابلیت همگام سازی نورپردازی سازه با رنگ چراغ و .... امکان استفاده از این سازه را بعنوان یک المان فضاسازی جهت زیباسازی شهری را نیز در اختیار شهر ها قرار میدهد.