با گذشت زمان و توسعه شهرها، پایه‌های ترافیکی و چراغ های راهنمایی و رانندگی به جزء لاینفک همه شهرها تبدیل‌شده و تعداد قابل‌ توجهی از آن‌ها در تمام سطح شهر و خیابان‌ها مشاهده می‌شوند.افزایش تعداد این پایه‌ها و عدم توجه به‌ظاهر و زیبایی آن‌ها، موجب شده تا در برخی از مناطق و تقاطع‌های شهری، شاهدناهماهنگی و ناهمخوانی ظاهر تقاطع یا میدان، با ظاهر و بافت شهر باشیم.

شرکت مهندسی تکسا با در نظر گرفتن این موضوع و با شناخت کامل بافت منطقه‌ای و شهری ایران، و همچنین با در نظرگرفتن تأثیر مستقیم این امر در زیباسازی شهرها، طراحی جدید و متفاوتی از پایه‌های چراغ‌های راهنمایی و رانندگی را ارائه کرده است.شرکت مهندسی تکسا فعال در زمینه ی ساخت و فروش انواع چراغ ها و تجهیزات ترافیکی می باشد.

در طراحی این پایه‌های ترافیکی علاوه بر رعایت استانداردهای روز دنیا در زمینه سازه‌های ترافیکی، توجه ویژه‌ای به‌ظاهر سازه و نورپردازی داینامیک آن نیز شده است. همچنین جانمایی تمام بُرد ها و دوربین‌های سیستم‌های کنترل هوشمند ترافیک نیز در این سازه‌ها، امکان پیاده‌سازی سیستم‌های هوشمند کنترل ترافیک را نیز به‌سادگی در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

شرکت مهندسی تکسا با تکیه‌ بر دانش فنی و هنری تیم توانمند طراحی خود، توانایی طراحی و ساخت انواع راهنمایی ورانندگی مدرن و هوشمند را مطابق با شرایط اقلیمی و المان‌های شهری هر منطقه داراست.باشد که با دانش و هنر جوانان این مرز و بوم، بتوانیم گامی بلند در مسیر پیشرفت و زیباسازی هر چه بیشتر کشور عزیزمان ایران برداریم.